Esplanaadi 100-102
2h, k, kph/wc, parveke
Pinta-ala
52,5 m²
Myyntihinta
111 775,00 €
Velaton hinta
116 000,00 €
Sijainti
10900 Hanko
Tyyppi
kerrostalo
Kerros
1 / 3
Kesäksi omaan Hanko-kotiin, tässä sinulle joka kaipaat itsellesi helppoa ja kodikasta asumista, keskustan tuntumassa, tai jos suunnittelet sijoitusasunnon ostamista. Asunnon keittiö, kylpyhuone ja kaikki pinnat remontoitu 2015-2016. Asunto käsittää kivasti remontoidun keittiön, olohuoneen josta käynti parvekkeelle, makuuhuoneen jossa hyvin vaatekaappeja sekä remontoidun kylpyhuoneen jossa wc. Taloyhtiössä isot remontit tehty. Keskeisen sijaintinsa vuoksi olet kävelymatkan päässä uudesta alikulkutunnelista joka vie sinut hetkessä Hangon sykkeeseen kivijalkakauppoihin, keskustan upeisiin ravintoloihin ja viini- ja olutbaareihin ja Itäsataman vierasvenesatamaan ja sen rantaravintoloihin. Päivittäistavarakauppa, postipalvelut sekä juna- ja bussiasemalle vain noi 200-400m päässä. Koulut ja päiväkoti kävelymatkan päässä. Vapautuu 1.5.2022.
Haluamme omalla toiminnallamme ehkäistä koronaviruksen leviämistä ja tarjota asiakkaillemme sekä henkilökunnallemme mahdollisimman turvallisen ympäristön. Suhtaudumme tilanteeseen vastuullisesti ja noudatamme viranomaisten ohjeistuksia.
Myytävistä kohteista voit tiedustella puhelimitse ja sähköpostitse, sekä sopia yksityisesittelystä välittäjän kanssa. Toistaiseksi emme siis järjestä yleisesittelyjä.
Olemme ohjastaneet henkilökuntaamme huolehtimaan käsihygieniastaan tarkasti ja välttämään tarpeetonta lähikontaktia, tästä syystä emme kättele näytöillä.
Sähköinen DIAS-kauppa sopii tilanteeseen erittäin hyvin, sillä myyjä ja ostaja allekirjoittavat asuntokaupan omilla pankkitunnuksillaan ja näin fyysistä tapaamista ei tarvita.
Muistathan jäädä kotiin jos sinulla on flunssan oireita.
