Niittymäenkuja 1
2-3h,kph,s,erill.wc, k, vh, lasitettu parveke (yj 3h+k+s)
Pinta-ala
71,5 m²
Myyntihinta
380 000,00 €
Velaton hinta
380 000,00 €
Sijainti
02200 Espoo
Tyyppi
kerrostalo
Kerros
5 / 5
Ylimmän kerroksen kaksio – iso lasitettu parveke ja upeat näkymät!
Myynnissä valoisa ja hyvin pidetty kaksio vuonna 2007 rakennetussa talossa, omalla tontilla. Asunnon kruununa on hulppea, noin 18 m² lasitettu länsiparveke, jossa nautit avarista näkymistä ja ilta-auringosta vaikka ympäri vuoden!
Tässä kodissa on kaikki mukavaan asumiseen: oma sauna, tilava kylpyhuone, erillinen wc ja vaatehuone. Alkuperäinen kolmion pohjaratkaisu on muutettu avaraksi kaksioksi, mikä tekee olohuoneesta ja ruokailutilasta erityisen tilavat. Nykyinen makuuhuone on kapeahko, joten sinne mahtuu vain kapea sänky.
Asunto sijaitsee hissitalon ylimmässä kerroksessa, ja esteetön kulku tekee arjesta sujuvaa. Taloyhtiössä ei ole isoja remontteja tulossa. Loistava sijainti. Metroasemalle on vain noin 1 km ja läheiset kauppakeskukset Kauppakeskus Niitty, Iso Omena ja Ainoa tarjoavat monipuoliset ja laadukkaat ostosmahdollisuudet
Asunto on heti vapaa – muuttamaan pääset vaikka heti!
TIll salu en pärla i Ängskulla !
Stor ljus tvårummare på översta våningen med cirka 18 m2:n inglasad balkong. Egen bastu, klädrum, rymligt badrum med wc samt enskild wc. Lägenheten kan vid behov förändras till trerummare. Byggnadsår 2007, välskött husbolag. Boka din egen privatvisning !
Kyselyt ja esittelyt:
Förfrågningar och visningar:
Viveka Tverin, 050 560 7093
viveka.tverin@aktialkv.fi