Stormlandintie 27

tupakeittiö, 2 mh, kph/wc

Pinta-ala

72 m²

Myyntihinta

120 000,00 €

Velaton hinta

120 000,00 €

Sijainti

10160 Degerby

Tyyppi

mökki tai huvila

Kerros

1 / 2

Unelma ihastuttavasta vapaa-ajan asunnosta metsän rauhassa, mutta meren läheisyydessä. Tilalla hyväkuntoiset rakennukset mukavuuksilla ja viihtyisä ympäristö takaavat huolettoman oleskelun ympäri vuoden. Muuttovalmis kohde! Venepaikkakin löytyy.

Tiedustelut ja esittelyt: Anders Lundström 050 314 1562 / anders.lundstrom@aktialkv.fi tai Pia Eskola 040 158 2681 / pia.eskola@aktialkv.fi

Drömmen om ett eget fritidshus, inbäddat i skogens lugn och med havet inom räckhåll. Fastigheten består av välunderhållna byggnader för ett bekvämt och njutbart liv året runt.
Direkt inflyttningsklart objekt! Egen båtplats ingår.

Info och visningar: Anders Lundström 050 314 1562 / anders.lundstrom@aktialkv.fi tai Pia Eskola 040 158 2681 / pia.eskola@aktialkv.fi

Perustiedot

Tyyppi
mökki tai huvila
Velaton hinta
120 000,00 €
Myyntihinta
120 000,00 €
Neliöhinta
1 379,31 €
Kuvaus
tupakeittiö, 2 mh, kph/wc
Vapautuminen
sopimuksen mukaan
Tilat ja varustelu
tie perille, oma sauna, sähköliittymä siirtyy, talviasuttava, venepaikka mantereella
Koko
kolmio
Pinta-ala
72 m²
Muu pinta-ala
15 m²
Kokonaispinta-ala
87 m²
Kerros
1
Yleiskunto
hyvä

Kustannukset

Lisätietoa maksuista
Puhtaanapito 24 €/vuosi. Sähkön kulutus: yösähkö 6071 kWh/vuosi ja päiväsähkö 4245 kWh/vuosi. Talvella peruslämpö ollut n. 12 astetta. Kallerfjärdin laiturikerho n. 150 €/vuosi kallerfjardinlaiturikerho@gmail.com

Tontti ja kaavoitus

Tontin pinta-ala
4 550 m²
Tontin omistus
oma
Tontin tyyppi
Tasamaatontti
Lisätietoa kaavoituksesta
Inkoon sisäsaariston yleiskaava, RA
Rakennusoikeus
Rakennuspaikan enimmäisrakennusoikeus on 320 k-m². Rakennuspaikalle saa rakentaa yhden enintään 150 k-m² suuruisen loma-asunnon, yhden enintään 30 k-m² suuruisen saunan, yhden enintään 40 k-m² suuruisen vierasmajan sekä talousrakennuksia.

Kohteen kuvaus

Tontin pinta-ala
4 550 m²
Kiinteistötunnus
149-469-1-129

Lukumäärä
2

Palvelut ja liikenneyhteydet

Palvelut
Degerby n. 3,7 km, Inkoo n. 14,9 km, Kirkkonummi n. 19,9 km

Ota yhteyttä välittäjään

Jaa sivu

Jatka selailua