Candelininkatu 5

2h,k,2xWc,kph,s, las. parveke

Pinta-ala

82,5 m²

Myyntihinta

385 000,00 €

Velaton hinta

385 000,00 €

Sijainti

10600 Tammisaari

Tyyppi

kerrostalo

Kerros

5 / 5

STILRENT HAVSBOENDE MED PANORAMAUTSIKT
HH Candelinsg.5A20 Modernt och elegant hem på 5:e våningen – med hiss och en hänförande, fri utsikt över havet. Här bor du med ett unikt läge där kvällssolen förgyller både vardag och helg. Bostaden om 82 m² med öppna och ljusa ytor, ett rymligt badrum med egen bastu, två toaletter som ger extra komfort i vardagen. Den inglasade balkongen fungerar som ett extra rum större delen av året – perfekt för avkoppling med havet som kuliss. Ett hem för dig som uppskattar kvalitet, utsikt och ett bekymmersfritt boende nära natur och vatten. Snabbt ledig.

TYYLIKÄS MERINÄKÖALAKOTI KORKEALTA
KT Candelinink.5A20 Moderni, avara ja elegantti koti 5. krs:ssa – hissitalossa, josta avautuu upea, esteetön merinäköala. Tässä kodissa nautit ilta-auringosta ja rauhallisesta tunnelmasta ympäri vuoden. 82 m² valoisat ja avarat tilat, tilavan kylpyhuoneen omalla saunalla sekä kaksi wc:tä, jotka tuovat arkeen lisämukavuutta. Lasitettu parveke toimii lisähuoneena suuren osan vuodesta – täydellinen paikka rentoutumiseen meren äärellä. Tämä koti on sinulle, joka arvostat laatua, näkymiä ja huoletonta asumista lähellä luontoa ja merta. Vapautuu nopeasti.

Perustiedot

Tyyppi
kerrostalo
Omistusmuoto
oma
Velaton hinta
385 000,00 €
Myyntihinta
385 000,00 €
Neliöhinta
4 666,67 €
Rakennusvuosi
2012
Kuvaus
2h,k,2xWc,kph,s, las. parveke
Vapautuminen
sopimuksen mukaan
Tilat ja varustelu
oma sauna, kaapeli-tv, parveke, hissi
Koko
kaksio
Pinta-ala
82,5 m²
Muu pinta-ala
0
Kokonaispinta-ala
82,5 m²
Kerros
5
Yleiskunto
hyvä
Energialuokka
D2013

Kustannukset

Hoitovastike
305,25 €
Yhtiövastike yht.
305,25 €

Tontti ja kaavoitus

Tontin pinta-ala
4 926 m²
Tontin omistus
oma

Kohteen kuvaus

Tontin pinta-ala
4 926 m²

Isännöinti
Reino Viita 050-4319930 Candelininkatu 5A11, 10600 TAMMISAARI reino.viita@kolumbus.fi
Vastuu kiinteistön hoidosta
huoltoyhtiö
Autotalleja
20

Varustelu
mikroaaltouuni astianpesukone kiinteät valaisimet liesituuletin / suodatin

Varustelu
suihkuseinä pesukoneliitäntä lattialämmitys wc-istuin suihku peili kiinteät valaisimet kylpyhuonekaapisto asennettuja erikoisvarusteita

WC:t

Lattiamateriaali
parketti

Ota yhteyttä välittäjään